Breda

Candidatures "Municipals 2015"

TOTS PER BREDA - INDEPENDENTS DE LA SELVA (TPB - IdSELVA)
1. JAUME ANGLADA SARSANACH
2. JUAN ANTONIO FRIAS REDONDO
3. MONTSERRAT HERNÁNDEZ MORENO
4. XAVIER RODRÍGUEZ GARCIA
5. ANA PRADO BORLAN
6. ANNA BONJOCH CODINA
7. JUAN ANTONIO VERDE PACHÓN
8. MARIA TERESA MAS TRUNAS
9. MARIA ROSA COSTA CLOS
10. ELOI BUSQUETS CLAVELL
11. CÈLIA PLANASDEMUNT REGÀS

Suplents
1. VICTÒRIA BUIXALLEU MIRANGELS
2. ADORACIÓN DE LOS REYES MARTÍNEZ CORREDOR
3. DANIEL CORTINA SAGREDO
4. FRANCESC REIXACH TUBERT
5. ANTONI MAJÓ MANRESA


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. DÍDAC MANRESA I MOLINS
2. ANDREU PUJOL I MAS
3. EVA ANDRÉS I MASÓ
4. JOSEP AMARGANT I ARGEMÍ
5. NÚRIA MARÈS I DE LAS HERAS
6. SAMUEL TORRES I TORRENT
7. ISABEL VILAMALA I SOLER
8. BERNAT GIMENO I POLLS
9. ROSA PRAT SALA
10. PERE ANGLISANO CASTANYER
11. ROSA FUGAROLAS I XAMANÍ

Suplents
1. ARNAU COLL I BANCHS
2. XAVIER FENOSA I VILARROYA
3. GENISA PLANA I PUJOL
4. DAVID FLORES MAGRANÉ
5. MIREIA MAYMÍ I JOSA
6. ARTUR CASANOVA I FRANCH
7. ANTONI BONET I BATLLE
8. DOLORS AUGER RIERA
9. ROSA MARI MEDINA MONTPLET
10. MARC PUJOL I VILAMALA


Bred@XXI - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. JUAN ANTONIO MARÍN ACUÑA
2. DOLORS HERNANDEZ MERCADER
3. EDUARDO VERDE PACHÓN
4. CRISTINA MASSA CLAPÉ
5. ROGER BERNABEU COLOMA
6. CARLES CASALS CANTIERI
7. ROSA MARI BANCHS NORDELO
8. MARIA DEL CARMEN GALAN JIMENEZ
9. ROSA ENCINAS RAMIS
10. JOAN JULIÀ SERRA
11. GABRIEL COTANO ORTIZ


CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JUDITH CORTADA ESTEVE
2. TERESA MARTORELL JULIÀ
3. JOAN RIERA VILA
4. ELISENDA COLOM SABATE
5. JOSEP CODINA BRUGUERA
6. JOAN LLUIS PLATERO OMS
7. CARME MORÉ BUSQUETS
8. SERGI DE LA FUENTE MÉNDEZ
9. CARME RODRÍGUEZ CUIXART
10. ISIDRE BASSI BLANCO
11. JORDI IGLESIAS SALIP

Suplents
1. SILVIA GÓMEZ DE COZAR
2. JOAN ROCA AULADELL
3. MARIA ASSUMPTA MATAMALA NIERGA
4. MARC IGLESIAS ARGEMÍ
5. ESTRELLA VERDE MARTÍNEZ
6. PABLO GODOY MORILLO
7. ANA FERNÁNDEZ POZO
8. ESTEVE LLORENS CLOPÉS
9. XAVIER TERRADAS RONQUILLO
10. ALFRED VIECCO GRAUPERA


CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. OSCAR MONTERO MARTORELL
2. ALEIX RECHE MARTI
3. CELIA GUTIERREZ RIERA
4. XAVIER SOLDEVOLA SANTOS
5. ROSA MARIA CAPARROS NAVARRO
6. EMMA PUJOLRAS FRIGOLA
7. JOAQUIN IBARZ GUILLEN
8. ARTURO GARCIA JUAREZ
9. ANNA MARIA MAJO MASEGUE
10. EUSEBIO SANCHEZ BOTIJA
11. LOURDES LOPEZ VAZQUEZ

Suplents
1. JOAN JOSEP MORALES RIERA
2. NICHOLAS SOUTHEY
3. MONTSERRAT PUIG SERRA
4. DAVID SOLÉ SOLÉ
5. MARIA EUGENIA MASSACHS LOPEZ
6. HELENA ORDOÑEZ PLANAS
7. JOSEP DANIEL HELBIG DOMINGUEZ
Les notícies més llegides del dia
Subscripció al butlletí
Vols estar al dia de l´actualitat de ‪la Selva‬? Subscriu-te al nostre butlletí diari:
Enviar
L´opinió de la setmana
Fra Valentí Serra de Manresa

Remeis del frare: Les propietats del romaní

Després d’haver-vos presentat dues...
Fra Valentí Serra de Manresa

Remeis del frare: La sàlvia dels convents

Avui em plau de presentar-vos una de...
Fra Valentí Serra de Manresa

Remeis del frare: La virtut guaridora del marduix

L’èxit editorial dels reculls de...
Tieta Ratafia & CO

Portada


Enviar per E-mail
Nom
Email
Missatge
Enviar