Blanes

Candidatures "Municipals 2015"

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. ÀNGEL CANOSA I FERNANDEZ
2. ALBERT SANZ I GONZALEZ
3. OLGA LÓPEZ I COLOMER
4. ASSUMPTA PLA I ALBERTÍ
5. JUAN JOSÉ GÀLVEZ I RECIO
6. PAU PALLARÈS I REDÓ
7. MARTÍ PUBILL I FERRER
8. ALBERT ALUM I BOU
9. ANNA TORRENT I ESGLEAS
10. MERCEDES PANZANO I PUJADAS
11. TOMÀS ROMERO I SÀNCHEZ
12. ANNA ANTIÑOLO I FOSSAS
13. NURI BAHÍ SASTRE
14. MANEL AGUILAR I CANO
15. RAMON MUÑOZ I COTRINA
16. BIBIANA ISERN BUSQUETS
17. SÍLVIA BARTOLOMÉ I GOTERRIS
18. RAÚL ANDRÉS FIGHETTI
19. JOSEP MARIA GARCIA I PÉREZ
20. JOSÉ MARIA CABANA I VERDAGUER
21. CONXITA BOLDÚ I SOLER

Suplents
1. JOSEP CALATAYUD I CUENCA
2. FRANCESC X. GIRALT I SOLÀ
3. XAVIER LLUNA I FERRER
4. ANTONIA CARLOS MAS
5. ROSA MARIA BRUNET I CLOPÉS
6. RAFAEL GRACIA I ARNO
7. DOLORS NAVARRO I ESTOL


PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. SALVADOR TORDERA PEREZ
2. CELESTINO LILLO LUNA
3. MANUEL ONIEVA MADRID
4. ENCARNACION CALDERON BERROCAL
5. CARMEN JUAREZ RUIZ
6. NICOLAS ALCANTARA KÜHN
7. ANTONIO ONIEVA MADRID
8. EMILIANO HOLGUERA HOLGUERA
9. Mª CARMEN NOGUER ACEVEDO
10. DIANA A. VALDEZ VALDEZ
11. LEONCIO E. PEREZ CASTAÑO
12. GABRIEL NAVARRO FERRERO
13. JOSE LLAMBI GONZALEZ
14. ISABEL AGUILAR SUAREZ
15. SUSANA ENRIQUEZ PARRON
16. MANUEL QUINTANA M0LINA
17. ANGEL ROMERO RUBIO
18. VICTOR M. MELLADO JIMENEZ
19. Mª CARMEN SANCHEZ-CAMACHO PEREA
20. Mª DEL PILAR MARTINEZ MONGE
21. BERNARDINA PEREZ CASTAÑO


PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)
1. MIQUEL LUPIÁÑEZ ZAPATA
2. PEPA CELAYA ARMISEN
3. NICOLAS LAGUNA JIMÉNEZ
4. SUSANA RAMAJO ABALOS
5. MARIO ROS VIDAL
6. ASCENSION CAMPAYO SEGURA
7. JORDI BLAI VINAIXA MONTANÉ
8. ANTONIA COLL MERCADER
9. DAVID JUAN CARLES FRISUELOS
10. JOAN MANUEL SÁNCHEZ CAMPANO
11. MARCOS MANUEL SÁEZ BAENA
12. MARIA LLUÏSA COLOMER PLA
13. JOSÉ LUIS QUESADA ALOS
14. ISABEL DE LUIS PUIGDEVALL
15. JOSÉ LÓPEZ CORBALAN
16. MARIA MASSO TURON
17. JOSEP BAEZA CASTILLA
18. JUDITH LLORENS JUAN
19. FRANCESC GIRALT TORRENT
20. JOSEP MARIGÓ COSTA
21. Mª DOLORS OMS BASSOLS

Suplents
1. FRANCISCO MAESTRO MARTÍNEZ
2. JUAN MIGUEL DÍAZ ESTRADA
3. MARIA PORTILLO PEIRO


CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C’s)
1. SERGIO ATALAYA MARTIN
2. MARGARITA SANTO CAMACHO
3. ROBERTO RIVAS RODRIGUEZ
4. JESUS CHAVES MARTINEZ
5. ELENA MARTIN RODRIGUEZ
6. ALFREDO GOMEZ SETVALLS
7. SILVIA MASCARELL FERNANDEZ
8. JOSE LOPEZ CASTELO
9. MARIA DEL MAR SANTOS CALERO
10. FRANCISCO GUERRERO SUAREZ
11. ANTONIO ABRIL DAUDEN
12. JOSEFA ORTIZ CARVAJAL
13. BENITO CADENA DORCA
14. JOSE MANUEL BLAZQUEZ AYUSO
15. ISABEL CABEZA DURAN
16. JESUS RODRIGUEZ ESCUDER
17. GERARD ATALAYA MARTIN
18. AGUSTIN MARTIN ESPINOLA
19. LAURA GALLARDO GUTIERREZ
20. PIEDAD ESTEBAN PLAZA
21. FRANCISCO RAMOS PARRILLAS

Suplents
1. JOSE ANTONIO GUTIERREZ GARCIA
2. ANGEL BLAZQUEZ AYUSO
3. JOSE LOPEZ YUDICE


CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (C.U.P.)
1. JAUME PUJADAS CODONY
2. CLARA CASTRILLO VAQUER
3. FREDERIC TORT ESCALE
4. JOAN ROTA HÜBENTHAL
5. LAIA BUIXEDA SAGRERA
6. CRISTINA FERNANDEZ RECASENS
7. ALBA ISERN ROS
8. JORDI LLOVERAS TORRENT
9. CARLOS ESTRINGANA GARCIA
10. ROGER ESPAÑOL POBLET
11. JORDI BORRAS MARTIN
12. SÒNIA ISERN ROS
13. VALENTIN HINAREJOS AGUDO
14. NARCIS BALMANYA MASFERRER
15. ALBA PAGEROLS TEIXIDO
16. MARCOS CAUREL ROBERT
17. FRANCESC RUFS CALDERON
18. MARIA CASOLIVA ZALDO
19. VICTORIA ESTELLER HIGUERAS
20. ANASTASIO PULIDO CHOZAS
21. NURIA LLORENS SUREDA

Suplents
1. MAURO YURI COLMAN
2. XAVIER GOMEZ LLORENS
3. MARIA CARME POBLET CASANOVAS
4. DANIEL BAUTISTA VILELA
5. MARIA JOSE SANCHEZ BIELSA
6. ESTEVE GIBERNAU BORDES


CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAQUIM TORRECILLAS CARRERAS
2. MERITXELL SALARICH SÁNCHEZ
3. JUAN JOSÉ NAVARRO ESPINOSA
4. JOEL COMAS BASTÉ
5. DAFNE GALVANY ROSSELL
6. SALVADOR GUTIERREZ GARCIA
7. AITOR ROGER DELGADO
8. FRANCESC FRAMIS FLORES
9. ISABEL TESTA LLANO
10. ANNA MARIA VALLS ALVAREZ
11. JOAN FELIP FURES
12. JAUME SAGRERA LLOVERAS
13. MARIA ANTONIA BORRÀS VIDAL
14. DAVID ESCOBEDO COLOM
15. MARIA DEL VILAR PUIG LLORENS
16. MARIA ASSUMPCIÓ GALLART TORRENT
17. RAMONA MARCÓ CUNÍ
18. MARIA PILAR PLANELLA SALUD
19. FELIX BOTA GIBERT
20. RAMON RAMOS ARGIMON
21. JOSEP TRIAS FIGUERAS

Suplents
1. MARIA RAMS FONT
2. AGUSTÍ ROBERT VIVES
3. MERCÈ TORRES BERROCAL
4. PERE LEON MARTIN
5. RAFAEL MONTELLS COLOMER


ENTESA (ICV-EUiA-E)
1. JOAN SALMERON CROSAS
2. Mª DOLORS RUBIO CASTILLO
3. VICTOR CATALAN CASAS
4. MARIA ANA ANGUITA FERRER (MARIAN)
5. MIGUEL ANGEL LOPEZ CORREGIDOR (MIKY)
6. CARLOS FERNANDO SALGADO ALLARIA
7. MONTSERRAT ROMERA SABIO (Independent)
8. JESSICA TERRON SANCHEZ
9. YANICK BARBERO GARCIA
10. ROSA SERRANO MINGOTE
11. YOLANDA LARA MATEOS
12. JOAN MORA CRESPO
13. REGINA ANAYA OLIVERA (Independent)
14. ANTONIO JESUS SANCHEZ DIAZ
15. JULIA CORDOVILLA SANCHEZ
16. ELOI ESPOSITO KOCIELSKI
17. JOSEFA MAYA GALLEGO (FINA) (Independent)
18. JAVIER SOTILLOS GRAS (Independent)
19. MARTA FLORES NARANJO (Independent)
20. FACUNDO DIAZ TRONCOSO (FACU)
21. FRANCISCO MARTINEZ FERNANDEZ (PACO)

Suplents
1. BRENDA VERA DELGADO (Independent)
2. ALBERT QUEIRUGA ABAD
3. MARIA DEL CARMEN GIMENEZ SAHUQUILLO
4. KUGEGIE KONTEH NIMAGA (Independent)
5. MATIAS TALAVERA UCLES
6. ANTONIO FERNANDO SOLA RUBIRA (TONI)
7. NURIA ARMENTERO MANCHEÑO (Independent)
8. UXUE EKAI BUJALANCE (Independent)
9. JOSEP UTSET SANCHEZ


PARTIT DEMOCRATIC DE BLANES (PDB-PROA)
1. ANSELM RAMOS ARGIMON
2. SONIA PEREZ IZQUIERDO
3. JOSE MARIA BALTRONS CONSTANTE
4. JOSE MANUEL GALISTEO MAURIZ
5. MARIA RAFAELA SANCHEZ BLANES
6. ARTURO LAYRON BIEL
7. CARLOS LOPEZ SOLARES
8. FRANCISCO J. MARIN MELGAR
9. ELISA PLAZA LOBATO
10. VANESA RAMOS RUIZ
11. FERNANDO SANCHA HIRAREJOS
12. ROBERT GELABERTO SANS
13. JOSE PEREZ GARCIA
14. SUSANA ABAD MORRON
15. EVA PALOMERO PARRA
16. MANUEL ALFARO CUBERO
17. JOAN SEBASTIA ORTIZ SOLER
18. MARIA LUISA MARTINEZ GAMBIN
19. ANGELES PIERA MEDINA
20. ANTONIO FLORIDO DOMINGUEZ
21. ANNA MARIA MARTINEZ ARGIMON

Suplents
1. DAVID ALFARO ESTEBAN


AGRUPACIÓ BLANENCA D’ELECTORS BATEGA PER BLANES
1. JORDI URGELL MARTÍNEZ
2. LUIS YUBERO MATEU
3. CARMEN PÉREZ MARTÍNEZ
4. LARA CASTELLVÍ JIMÉNEZ
5. JAIME MAS MOLINA
6. ÁNGEL JORDA CASAMOR
7. FRANCISCA ARIAS HIDALGO
8. VICTOR PALOMERO REVUELTA
9. MARIA EMILIA BREDESTON VERGARA
10. PAULA DIEGO RICO
11. MANUEL ROSA DELGADO
12. MARIA DEL PILAR HORCAJO FERNÁNDEZ
13. GUILLERMO PURDIE LANDA
14. LUIS FELIPE RENTERÍA LERMA
15. CARMEN LORENTE SALINAS
16. JOAQUÍN AGELL PESAFERRER
17. VERÓNICA PELÁEZ MÁRQUEZ
18. FAUSTO MIGUEL GARCÍA MUÑOZ
19. SANDRA RIRIN
20. JOSÉ FERNÁNDEZ GARCÍA
21. CONCEPCIÓN CERDÁN CALDO

Suplents
1. PURIFICACIÓN GARCÍA MUÑOZ
2. JOSÉ CREUS PÉREZ
3. ÁLEX DUMONT MARTÍ
Les notícies més llegides del dia
Subscripció al butlletí
Vols estar al dia de l´actualitat de ‪la Selva‬? Subscriu-te al nostre butlletí diari:
Enviar
L´opinió de la setmana
Josep Lluís Vidal

Com identificar les estafes a Facebook

Un Land Rover embolicat amb un...
Àdam Bertran

"Torna, oi que tornaràs?"

En el món de l’educació recorres...
Josep Lluís Vidal

L'avís legal de les cookies

L'any 2012 va entrar en vigor via...
Tieta Ratafia & CO

Botiga


Enviar per E-mail
Nom
Email
Missatge
Enviar